Bukmacher bez depozytu

Co obstawiać legalnie w Totolotku?

Typowanie meczów przez internet Pucharu Polski w piłce nożnej to nader ciekawe zajęcie dla wszelakiego fana piłki nożnej.
Należałoby wiedzieć który bukmacher w Polsce ma najwartościowsze kursy ale też kto jest sponsorem owej imprezy futbolowej.

W tym roku jest nim legalnie działający bukmacher on line – Totolotek. Świadczący nie tylko najwyższe kursy na pojedynki ale oraz wysokie dodatki bukmacherskie dla nowych graczy (bonus bez wkładu także bonus za wpłatę).

„Systematyczna taktyka odbudowy marki Puchar Krajowy, jaką PZPN dokonuje w ubiegłych latach przyczynia się do podwyższenia famy oraz prestiżu tych meczy. Transformacja wizerunkowa jest przyuważona również na polu marketingowym oraz sponsoringowym. Efektem tego jest nawiązanie kooperacji z instytucją Totolotek, jaka wskutek tego dołącza do grona donatorów Pucharu Polski.” – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W obszarze kooperacji sponsoringowej Totolotek zainkasował prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” także do użycia we swej komunikacji marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych w toku meczów oraz pozostałych zdarzeń połączonych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów bukmacherskich Totolotek początkowym, ogólnokrajowym projektem sponsoringowym. Będziemy mieli alternatywę trafienia do fanów w całym kraju przy okazji rywalizacji, jaka cieszy się coraz wyższą popularnością. Wiążemy się z rozgrywkami w jakich grać oraz zwyciężyć zdołają nie tylko najsolidniejsi. To fenomenalnie interpretuje idee gałęzi legalnie funkcjonujących zakładów bukmacherskich raz po raz dynamiczniej wspomagającej krajową piłkę oraz następne sfery.” – oznajmił Adam Lamentowicz, prezes Totolotek SA.