Bukmacher bez depozytu

Czarnogóra – Polska – darmowe typy ekspertów

Po przeszło trzech miesiącach od minionego spotkania o punkty w wykonaniu reprezentacji Polski, kadrę Adama Nawałki czeka dodatkowe spotkanie w kwalifikacjach Mistrzostw Świata Rosja 2018. Obecnie konkurentem biało-czerwonych będzie niezwykle kłopotliwy zespół Czarnogóry, jaki rozegra mecz Polaków na stadionie w Podgoricy.

Pierwotny pojedynek naszej kadry w 2017 roku nie zdołał umknąć uwadze firmy Forbet, jaka tym razem ma do zaproponowania koszulki reprezentacji Polski. A dokładnie 90 koszulek!

Co zrobić, aby wygrać? Trzeba w mgnieniu oka (istotnie migiem)! sklecić typ na pojedynek biało-czerwonych za sumkę co najmniej 10 pln i mieć nadzieję, że trykoty będą w dalszym ciągu na stanie, bowiem promocja ma postać „kto szybszy, ten lepszy”.
Następny pojedynek kadry Nawałki chcesz obserwować z Orzełkiem na piersi? Spiesz się.

Niedzielny pojedynek będzie zwarciem drugiej z pierwszą reprezentacją Grupy E. Do tej pory w listopadzie zespoły zmierzały łeb w łeb i po 3 meczach mogły chwalić się 7 pkt na koncie, jednakże później to Czarnogórcy uważnie niespodzianie przegrali u siebie z Armenią.

Polacy, gdy idealnie pamiętamy, mocno zdobyli Rumunię 3:0 po niespotykanym rajdzie zrealizowanym golem Kamila Grosickiego i dublecie Roberta Lewandowskiego.

Po znakomitym występie na Euro 2016 wszyscy kibice w kraju nad Wisłą liczą, że biało-czerwoni gdy najrychlej wywalczą sobie wejściówkę do Rosji, a zwycięstwo na trudnym obszarze z pewnością przybliżyłoby awans.
Z pewnością znaczną stratą jest kontuzja Grzegorza Krychowiaka, jakiej pomocnik nabawił się na starcie zgrupowania. Krycha musi nie grać w głównym składzie Paris Saint-Germain i wchodzić tam wyłącznie na „ogony”, jednakże jego waleczność i agresja z pewnością przydałyby się w Podgoricy, gdzie z pewnością Polaków „przywita” spora gra gospodarzy na granicy przepisów. Piłkarze Nawałki mają spodziewać się podobnego meczu, gdy takiego z Kazachstanem, gdy ostra gra rywali przyczyniła się do takiego, że Polacy przepuścili dwubramkową przewagę

Jak bez Krychy w środku pola rozegra mecz trener Nawałka? Czy postawi na duet Linetty–Zieliński i rozegra mecz parą napastników, a musi wartością jednego atakującego zarygluje środek Mączyńskim?
Kombinacja pomocy musi być zagadką, ale jedno jest pewne – na szpicy wystąpi perfekcyjny strzelec europejskich eliminacji, innymi słowy Robert Lewandowski.

Lewy gdy na przypadku uzyskał 7 goli i ma chrapkę na więcej. Wiedzą o tym bukmacherzy – kurs przykładowo w Fortunie na to, że RL9 w niedzielę ugryzie, a Polska zwycięży kosztuje TRZYSTA (zakłady specjalne).

W wypadku Czarnogóry równie bez trudności możliwe jest wyznaczyć najgroźniejszego zawodnika i bez 2 zdań jest nim obecny napastnik Sevillii wypożyczony z Interu, innymi słowy Stevan Jovetić.
Po transferze do Hiszpanii były zawodnik Manchesteru City odzyskał kondycję i już kilkukrotnie udowodnił, dlaczego w dalszym ciągu nieco sezonów temu kosztował niemalże 30 milionów euro.

My obstawiamy naturalnie zwycięstwo Polski!