Bukmacher bez depozytu

Czy bukmacher ComeON jest legalny? Jakie ma bonusy?

Nowych bukmacherów w Polsce bez ustanku nam brak zaś parunastu z tych którzy swego czasu istnieli na krajowym rynku bukmacherskim już nie oferują zakładów piłkarskich dla Polaków. Chociaż stopniowo się to zmienia i kilku potężnych bukmacherów stara się o rządową licencję MINISTERSTWA FINANSÓW i takową … zdobywa!

Świetnie iż możemy Was zawiadomić że w dniu 28 czerwca 2018 nowy bukmacher zdobył koncesję na akceptowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Zakłady bukmacherskie ComeOn

Rzeczona spółka bukmacherska ubiegała się o załatwienie koncesji przez sporo więcej niż 6 miesięcy, realizując całe warunki jakie są w zapisach regulacji o grach hazardowych on line, otrzymała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Istotną część udziałów w spółce posiada szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, właściciel takich jednostek jak: ComeOn, Cherrycasino i wspólnikiem takich jednostek jak Yggdrasil, Knock Out AB plus kilku innych.

Instytucja Cherry AB powiązana jest z biznesem gier przez internet od bardzo dawna. Owa spółka oferuje rozgrywki przez internet w tym zakłady bukmacherskie, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, wytwarzanie gier. Opisana jednostka zajmuje się klientami na starym kontynencie i jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Co sądzę o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów wzajemnych była zasadna! To wiadomo! Jednak iż tak fajna firma na rynku europejskim wejdzie do naszego Kraju przed takimi instytucjami jak bet365 czy Sportingbet to na ten moment jest absolutne zdumienie.
O legalnym bukmacherze (bo tak wolno napisać) ComeOn posiadam wyłącznie dobre zdanie. Od czasu jak weszli do Polski parę lat wstecz, pamiętam iż ich support oraz propozycja dla grających były na pierwszorzędnym poziomie i pozostaje Mi jedynie sądzić iż tak będzie w Polsce.

Bonusy w ComeOn

W znacznej ilości krajach Europy, jednakże i pewnie w Polsce też będzie dostępny bonus za wpłatę – sztandarowe 100% za startową wpłatę na rachunek rozliczeniowy obstawiającego. Więcej na dniach na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl