Bukmacher bez depozytu

Falubaz Zielona Góra – darmowe zakłady na zakłady sportowe dla kibiców

Mamy zaszczyt poinformować Was o kolejnej umowie sponsoringowej, jaką w ostatnim czasie podpisał polski bukmacher internetowy Milenium.pl. Od 3 kwietnia zostali oficjalnym sponsorem grupy piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska firma pragniemy wspierać niezwykły program odnowy lokalnej piłki nożnej.

– Falubaz jest szczególną oraz wyjątkową marką, jaką znają w Polsce nie wyłącznie fani żużla – mówi Marek Prokurat, naczelny Milenium Zakłady Wzajemne – Jesteśmy zdeklarowani, że tą samą drogą zdołają podążyć piłkarze oraz wierzymy w długotrwały szkic odnowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim partycypować oraz utrzymywać go na rozmaitych dziedzinach.

Miasto, jakie ma tak znane zespoły żużlowe oraz koszykarskie zasługuje tudzież na wyjątkową ekipę piłkarską. Wraz z Falubazem pragniemy wprowadzić w życie rzeczony ciekawy cel.

Legalny bukmacher wirtualny Milenium.pl obok dopomagania klubu na rozmaitych dziedzinach będzie także obecny ze własnym logotypem na koszulkach meczowych Falubazu. Posiadamy nadzieję, że obowiązująca poprzez następny rok umowa w rzeczywistości potrwa dłużej. Zielona Góra powinna posiadać mocny klub piłkarski, a my pragniemy wesprzeć w realizacji tego tematu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– Owa umowa jest dla nas specjalnie ważka – opowiada Marcin Grygier, naczelny KS Falubaz.
Bukmacher wirtualny Milenium to ceniona marka wśród legalnie działających bukmacherów, toteż jesteśmy radośni, że wspólnie będziemy tworzyć innowacyjną jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na bieżący pułap sportowy. Sportowy Falubaz to prototyp rozpisany na multum lat, a nie na kilka miesięcy. Posiadamy nadzieję, że poprzez te wszelkie lata przejdziemy wraz z KS.

Milenium.pl dalej jest sponsorem klubu Zagłębie Lubin. Zaczęcie kooperacji z Falubazem idealnie spaja się z dotychczasowymi działaniami sponsoringowymi – oba zespoły od lat kooperują wzajemnie, a ich fani darzą się ogromnym szacunkiem i sympatią, co częstokrotnie widzimy na spotkaniach.

Dla nowo rejestrujących się graczy ów polski bukmacher Milenium.pl – przygotował ofertę promocyjną za otwarcie konta!
Zyskaj 20 pln bez depozytu i przeszło 700 zł za wpłatę. Otwórz konto z bonusem – w tym miejscu.