Bukmacher bez depozytu

forBET – czy legalnie działa w Polsce? Mając takiego ambasadora – pewno!

Z niemałą frajdą i dumą pragniemy Was powiadomić, iż reprezentantem legalnego buka forBET Zakłady Wzajemne został sławny polski oczywiście futbolista Artur Boruc!

Jeden z nadzwyczaj znanych futbolistów w Kraju, super reprezentant Polski, futbolista z największą dawką występów w biało-czerwonych barwach pośród bramkarzy, dawny gracz Legii Warszawa i drużyny Celtic Glasgow, a do tegoż obdarzony charyzmą, nieschematyczny gość – długo można by tak cechować Artura, lecz to chyba zbędne, albowiem dowolny z Was z pewnością go kojarzy.

Tym nader przyjemnie nam oznajmić, iż związaliśmy się z Arturem jednoletnią umową ambasadorską z alternatywą przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, pośród których są pomiędzy innymi prawa do wykorzystania portretu bramkarza.

Nader się cieszę, iż udało nam się zacząć współpracę z tak wspaniałym sportsmenem, którym jest Artur.
To postać nadzwyczaj interesująca i wierzę, iż wspólnie wykonamy dużo kapitalnych akcji dla naszych użytkowników na stronce forbet.pl – powiedział szef zarządu forBET, Robert Grzeszczyk.

Już niebawem klienci na stronie forbet.pl Zakłady Wzajemne będą mogli obejrzeć wyniki aktualnej współpracy.
Bez ustanku przypominamy o akcji promocyjnej 100% za początkową wpłatę na konto użytkownika. Szczegóły odnajdziecie tutaj.