Bukmacher bez depozytu

Gdzie można obstawiać wirtualny sport

Bukmacher Fortuna on line z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce, wkomponowała do własnej internetowej propozycji innowacyjny twór – Wirtualne Sporty.
Jest to gatunek zakładów wzajemnych polegających na odgadywaniu rezultatów generowanych komputerowo wydarzeń, dotyczących takich dziedzin jak: football, tenis, wyścigi koni, wyścigi czworonogów, rajdy samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Włączenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tegoż roku, spotkało się z wielkim zainteresowaniem Klientów. Od dzisiaj eSporty są osiągalne także przez internet, w dowolnej chwili da się w nie zagrać na stronce buka – Fortuna.

Dominujące credo towarzyszące Wirtualnym Sportom toż „”Natychmiastowa Gra, Ekspresowa Kasa”. Najistotniejszą zaletą tworu jest to, że aby zagrać w Wirtualne Sporty typujący nie musi dysponować obszernej erudycji z obrębu sportu. To gra dla każdego, kto wylicza na imponujące emocje oraz szybką wygraną – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w jakich ekipa lub gracze, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, posiadają unikalne cechy oraz specyficzne statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, że jako pierwszy bukmacher w Polsce dostarczamy możliwość typowania Wirtualnych Sportów on-line – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów sportowych. – Produkt został korzystnie odebrany przez Odbiorców w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do bieżącej pory zaakceptowaliśmy w tej chwili przeszło 300 000 typów na prekursorski produkt, a niejaki z punktów, przez tak krótki czas jego dotychczasowego działania, łącznie wypłacił Klientom wygrane w wysokości ponad 115 000 zł. Mamy nadzieję, że Wirtualne Sporty będą cieszyć się potężną popularnością także w Internecie, szczególnie, że będą osiągalne w każdym elemencie dogodnym dla krajowego Klienta – zaznacza Komarczuk.

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 10zł za free


Tok rozgrywki pokazany jest na stronce bukmachera Fortuna. Transmisja z dowolnego wydarzenia odbywa się na osobnym kanale, co pozwala Użytkownikowi wybór atrakcyjnego go sportu według osobistych zamiłowań.
Grający może zadecydować, jaki zespół wygra, jaki tenisista okaże się lepszy, lub jaki kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę potem obserwuje przebieg rozgrywki, a w wypadku dobrze zaryzykowanego zakładu – niezwłocznie odbiera zasłużoną wygraną.

– Naszym Klientom oddajemy wymuskany produkt, jaki przyszykowany został przez spółkę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii gier, fachowców w dziedzinie gier internetowych.
Na naszej stronie www użytkownicy otrzymują 6 dyscyplin do wyboru, przez co dowolny z nich znajdzie swój kochany sport do obstawienia – dodaje Komarczuk. – Wystarczy jedynie parę chwili oraz dostęp do Internetu, by wziąć udział w emocjonującej, internetowej grze oraz dać sobie okazję na łatwą wygraną, niezależnie od pory dnia – wyszczególnia prezes Fortuny zakładów sportowych.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym prawnie funkcjonującym w Polsce bukmacherem, jaki oferuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak oraz na własnej stronie wirtualnej.