Bukmacher bez depozytu

Jak zarobić na zakładach u bukmachera – opinie o EKSPERT+

Legalnie działający bukmacher on line Fortuna kontynuuje jesienną ofensywę produktową oraz raz za razem poszerza promocję dla graczy pojedynki w sieci.

Parę dni po powiększeniu limitu wygranej na 1 kwicie do 601 000 ZŁOTYCH – wdraża ponadplanowe udogodnienie – EKSPERT+.

Niniejsza atrakcja pozwoli Obstawiającym na zwiększenie własnej wygranej – nawet do 33% oraz na zainkasowanie bonusu – nawet do 5 000 ZŁOTYCH.

Następnie nowość EKSPERT+ to wersja zakładu wzajemnego 1×2, w jakim obstawiający może zakreślić od ośmiu do nawet 20 meczów, zwłaszcza dotyczących pojedynków futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także innych rozgrywek kontynentalnych.
Jeśli chodzi o właściwą liczbę zakładów na kuponiku może on dostać dodatek do przypuszczalnej zwycięstwa:

– 8 oraz 9 spotkań na kuponiku – dodatek kursowy 1.11 (w sumie – +11% do wygranej),
– 10 oraz 11 spotkań na kuponiku – dodatek kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 spotkań na kuponiku – dodatek kursowy 1.33 (+33% do zwycięstwa.

Oprócz tego, jeżeli typerowi uda się zakreślić prawidłowo którekolwiek wydarzenia, niezależnie od ich ilości na kuponiku, to do jego nagrody dorzuca się dodatek 5 tysięcy ZŁOTYCH (do podziału pomiędzy wszelkich obstawiających jacy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaproponowanych przez Fortunę w toku listopadowej operacji „Produkt+”. W ostatnim tygodniu raportowaliśmy o powiększeniu zakresu wygranej na 1 blankiecie – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest dzisiaj najwyższą prawdopodobną nagrodą w Polsce proponowaną przez legalnego bukmachera.

Na domiar tego mamy dla Ciebie znakomite wiadomości, bowiem w nadchodzącym tygodniu przedstawiona zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, wprowadzona z myślą o Klientach tego bukmachera online.

Jeśli nie masz dalej konta grającego na fortuna.pl – to od jakiegoś okresu rozdajemy po 10 zł!
Warunki pod tym linkiem.