Bukmacher bez depozytu

Kod bonusowy eToto (200% za wpłatę)

Rasowa oferta bukmacherska przy zakładaniu konta od buka eToto! 200% za depozyt dla nowych typerów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Tego typu promocja nie pojawia się na ogół pośród legalnych bukmacherów online w związku z tym warto przyglądnąć się jej od początku do końca. Gdyż warto!

Premia w trakcie rejestracji to poniekąd norma pośród bukmacherów w Polsce, jednakże by dawać ludziom 200 % za ich depozyt – to trudno coś takiego odnaleźć wśród kolejnych promocji przy rejestracji. Wyłącznie totolotek.pl a także lvbet.pl proponują więcej niż 1000 zł w bonusach na start, jednakże to zaledwie 100% początkowej wpłaty. A tu etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Odbierz kod bonusowy

Jak wspomnieliśmy ostatnio wspomniany legalny bukmacher internetowy przedłożył pionierską promocję powitalną, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną ukazujemy propozycję Kod bonusowy 1000 pln od eTOTO.
Patrząc na znaczące zainteresowanie bonusami u bukmacherów w Polsce pośród typujących spotkania spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najlepszą ofertą dla graczy na start. Niżej pokazaliśmy pewną ilość wiadomości odnośnie oryginalnej propozycji przy rejestracji:

W innowacyjnej promocji w trakcie rejestracji Odbierz 1000 zł, typujący za własne dwa pierwsze depozyty pozyskać jest w stanie i 1000 pln:
– naczelny przelew na konto obstawiającego będzie powiększony o 200% do 100 pln (to znaczy starczy depozyt 50 pln, żeby dostać 100 zł), co jest wyjątkowe pośród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju. Nie ma szans znaleźć buka który zwiększa wpłatę o takiż procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– wtóry transfer na konto obstawiającego zostanie powiększony o 100 procent do realnie 900 pln !

W związku z tym ogółem grający za własne 2 podstawowe przelewy może pozyskać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy typerzy, jacy wciąż nie poczynili początkowej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u bukmachera (zdołają pozyskać obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (zdołają dostać wtóry dodatek), bez względu na czas założenia konta typującego.

W razie pytań warto sprawdzić przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!