Bukmacher bez depozytu

Kto awansuje do półfinału Polska czy Portugalia?

Po nieomal morderczej oraz wyrwanej wygranej ze Szwajcarami oczekiwaliśmy na kolejne, dalsze spotkanie Chorwacja kontra Portugalia. To dokładnie ów mecz miał wyłowić naszego kolejnego oponenta.

Radość po przedostaniu się do 1/4finału Euro 2016?
Niewątpliwie był duży szał, tym więcej, iż musiało wszak dojść do rzutów karnych.

Przynajmniej jednak w tym miejscu nie ma momentu na świętowanie. Każdy mecz na owym poziomie jest niezmiernie wart uwagi, przeto trzeba szykować się już pod kolejnego oponenta.

Niespodziewanie troszkę jest nim Portugalia. Owszem monstrualnego zdumienia nie ma, jednak większym faworytem w owym spotkaniu była Chorwacja.

Dla was najistotniejsza informacja jest tego typu, iż w czwartek rozegramy mecz z Cristiano Ronaldo oraz spółką i to naturalnie jest polskim nadciągającym tematem. Wygrać z Portugalią.

Wejdź do gry! Odbierz 350zł i typuj mecze Polaków

Zakłady piłkarskie na spotkanie Polska – Portugalia już się pojawiły. W tym miejscu możemy wypowiadać się już o większym zaskoczeniu – w oczach bukmacherów to Portugalia jest pewniakiem i to solidnym.

Na nasze zwycięstwo kurs poszybował w górę. Właściwie szczególne, tym więcej, iż wszyscy nasi piłkarze są zdrowi tudzież gotowi do gry.

Po drugiej stronie jest jednakże pewny Ronaldo, który w każdym spotkaniu ofiarowuje z siebie wszystko, byleby jeno strzelić bramę i w związku z tym wynieść swój zespół dalej.

Jedno jest wymowne Polacy tanio skóry nie sprzedają. Jaka drużyna awansuje do 1/2finału Mistrzostw Europy 2016?

Według bukmacherów ma być to team Portugalii, zdaniem zwykłych ludzi – Polska. A My stawiamy X oraz dogrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *