Bukmacher bez depozytu

Kto wygra Euro 2016 w piłce nożnej?

Grono faworytów jesz szerokie. Po pierwsze gospodarz – Francja, bo jak nie teraz to kiedy? Hiszpania, z takim składem i do tego grają niemal jak u siebie. Zawsze groźne drużyny Włochy, Niemcy, odrodzona Anglia. Belgia, która w końcu doczekała się świetnego pokolenia piłkarzy. Są też inne drużyny jak Polska czy Czechy, które chcą sprawić niespodziankę.

Pobawię się we wróżkę i spróbuje wskazać swoich faworytów.  Po pierwsze zajrzyjmy do historycznych zestawień. Nigdy tytułu nie zdobyła drużyna jak Czechy lub Portugalia.

Oczywiście największym i niekwestionowanym faworytem do zwycięstwa są Francuzi… Francja na pewno dysponuje najlepszą linia obronną na tych mistrzostwach, tylko co z tego, skoro styl Francji jest na wskroś ofensywny niż defensywny. Czy Benzema udźwignie ciężar seryjnego zdobywania bramek? Szczerze mówiąc to wątpię. Być może Francuzi nie dadzą się pokonać nikomu z drużyn z mianem czarnego konia, ale ulegną w starciu z kimś z czołówki jak Niemcy czy Hiszpania.

 

Dlatego mimo wszystko skreślam Francję. Włosi?

Kolejny faworyt to Włosi. Można by naprawdę długo rozpisywać się nad siłą ofensywną i jakością piłkarzy z Włoch. Oni stawiani są w gronie faworytów na każdych mistrzostwach. I niestety zawsze zawodzą. Mimo, że grają jak u siebie, mimo że potencjał mają ogromny, po prostu wydaje mi się, że będzie tu powtórka z historii. Włochy mogą dojść daleko, nawet bardzo daleko, ale czy zostaną mistrzami europy w 2016 roku we Francji ?

 

Wieszczę więc sensację i tytuł dla piłkarzy Portugalii lub… Chorwacji. Chorwacja ma naprawdę świetną pakę, widziałem ich mecze i grają techniczną, zespołową i ładną piłkę. Jeżeli tylko dodadzą do tego skuteczność to mogą sprawić sensacje. Atak może postraszyć nawet najlepsze linie defensywne tych ME 2016.

 

Dokładam do tego Portugalię. Oczywiście zwycięstwo Portugalii byłoby sensacją (bo przecież grają Francuzi i Niemcy), ale jeżeli gdzieś upatrywać czarnego konia mistrzostw, to myślę że właśnie w Portugalczykach. Przegrywając trzema bramkami w ostatnim sparingu potrafili to wyciągnąć na 4:3! Morale i dyspozycja dnia, może Portugalczyków z CR7  pchnąć nawet do finału!

 

Co do największych faworytów, to kurs na Niemców wydaję się po prostu zbyt niski, aby ryzykować. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to kilka meczów, gdzie każdemu może podwinąć się noga. Hiszpanię, mimo że skład mają może nawet lepszy niż Francja, po kursie dosyć słabym u bukmacherów internetowych też chyba nie warto inwestować.