Bukmacher bez depozytu

Legalne zakłady wzajemne z aplikacją na telefonie

Jeżeli szukasz wiadomości o BetSCAN to rewelacyjnie trafiłeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totolotek.pl wcielił w życie nowatorską, gratisową aplikację BETSCAN. Pozwala ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z typami oraz monitorowanie wyników zdarzeń sportowych „live”. Persony, jakie będą aktywnie użytkować aplikację co miesiąc mogą również wygrać ciekawe gratyfikacje.

Nowa apka Totolotka ma 3 kluczowe składniki. Pierwotnym z nich jest funkcja SKANUJ KUPONIK – alternatywa weryfikowania na smartfonie wyników szablonowych kuponów za pomocą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kuponiku pojawia się informacja o zakładzie.

Co oferuje innowacyjna apka Totolotka BETSCAN?

Monitorowanie wyników zdarzeń u bukmachera w trakcie ich trwania. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie istotnym użytkownik widzi listę teraz toczących się zdarzeń piłkarskich, wespół z informacją o bieżących przelicznikach. Użytkownik posiada owe możliwość zweryfikowania jakie wydarzenia ukończą się w najbliższych godzinach.

Prócz tego, detalem aplikacji firmy Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada klient jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Dziś w apce osiągalny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej liczby trafnych rzutów za trzy punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono także komponent rywalizacji między odbiorcami. Za aktywne używanie aplikacji – skanowanie kuponów, połączenie konta z FB, lub otrzymanie czempionatu w grach – przydzielane są wirtualne punkty.

Co miesiąc bez konkurencyjne 5 jednostek uhonorowane jest punktami w projekcie Bet Club, a wygrywający uzyskuje dodatkowo tablet. Konsumenci mogą dzielić się swoimi rezultatami z ziomkami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o zwycięstwach w grze bądź zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Apka BETSCAN została stworzona przede wszystkim z myślą o typerach, którzy codziennie używają z stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. W toku kilku sekund mogą oni wypróbować rezultaty zdarzeń sportowych oraz własnych wydrukowanych kuponów wejść do walki o gratyfikacje oraz zagrać dla przyjemności w gry sportowe na własnym smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Apka zaistniała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – firmą specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs formuje autorskie aplikacje opierając się na modelu SaaS. Rezultaty spółki pozwalają klientom zawierać zakłady sportowe w jakim kolwiek czasie oraz miejscu.

Odbierz 20 PLN na zakłady wzajemne (bez wpłaty!) – info na www.totolotek.pl