Bukmacher bez depozytu

Legia w Lidze Mistrzów

Pierwsza drużyna poprzedniego sezonu w piłkarskiej lidze zainicjuje swoją wojaczkę w Lidze Mistrzów na własnym stadionie z Borussią Dortmund. Legia powraca do Ligi mistrzów UEFA po 21 latach, a jako krajowa załoga po 20. Czy zawodnicy podołają ekipie z Niemiec i będą w stanie zyskać punkty? Atuty MP wyznaczane przez bukmacherów w necie są nisko, wprawdzie jak to w sporcie jest wszystko jest możliwe a także nie do przewidzenia.

 

Borussia Dortmund – wicemistrz Niemiec w minionym roku, to mocny rywal dla legionistów. Z naszym teamem trenują już najnowsze nabytki, Miroslav Radović plus Jakub Czerwiński, wprawdzie poprzeczka jest niezmiernie obszerna. Borussia gra szybko futbolówkę na super poziome, a MP po własnych ostatnich meczach w polskiej lidze nie oczarowała.

W dodatku Legia będzie skazany poradzić sobie nie jedynie bez Adama Hlouska, który pauzuje za czerwoną kartkę, ale prawdopodobnie w owym meczu nie rozegrają spotkania również piłkarze z urazami Michał Pazdan plus Michał Kucharczyk.

Jaki padnie wynik? Skorzystaj z sposobności, zarejestruj się w LVBet oraz obstaw swój pierwotny typ na ten mecz. Jeśli przegrasz, to dostaniesz zwrot funduszy aż do 100 pln!

Jak Ci się wydaje tudzież oceniasz potencjał Legii? Czy klub Besnika Hasiego podoła presji i pozyska punkty w najbliższym meczu fazy w grupach Ligi Mistrzów?

Wstąp do gry z LVBET!
Sprawdź propozycję na niniejszy mecz już DZIŚ!

My stawiamy na porażkę Legii w CHAMPIONS LEAGUE w nadchodzącym spotkaniu.