Bukmacher bez depozytu

Nowe bonusy bukmacherów

Dla nowych obstawiających Expekt oczekuje na Was w całości nowa, odświeżona propozycja za rejestrację !

Co gracz musi uczynić, by dostać premię? To łatwe! Powinien zarejestrować konto w Expekt (propozycja przekazana będzie jedynie a także zaledwie dla nowiusieńkich typujących), wykonać pierwszej wpłaty (minimalna kwota 15 złotych).
Aby zrobić użytek z 200% bonusa, kapitał trzeba przetransferować z pośrednictwem karty kredytowej względnie natychmiastowego przelewu – Przelewy24 lub metody depozytów Trustly a także DotPay.

Bonus po rejestracji to równoważność 200 % pierwszej wpłaty (do 100 złotych). Grający otrzyma dodatek w czasie dnia roboczego, w pewnych warunkach do końca następnego dnia roboczego po wykonaniu depozytu. W tej oryginalnej ofercie gracz zdoła nabyć aż TRZY razy więcej niż przelał do bukmachera internetowego!

Sprawdź elementy oferty i zainkasuj bonus w Expekt.

Całkowicie innowacyjna, szczególna i mistrzowska propozycja powitalna dla nowo zakładających konta klientów Expekt ! Owa promocja jest niebywałą ewentualnością na dodatkowy zarobek w toku typowania meczy piłkarskich. Jest to NAJCIEKAWSZA dziś propozycja powitalna na rynku!

Jeśli intrygują Cię inne bonusy bukmacherów wówczas warto zainteresować się ofertą Otobet – który oferuje około 800 zł w promocjach oraz Bet at home który oferuje 350 zł.

Poza tym ostatnimi czasy niezłe promocje proponuje dla nowo rejestrujących się graczy Betsson – 200 PLN. To również warto naświetlić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *