Bukmacher bez depozytu

Nowe promocje bukmacherskie – LVbet

Obstaw Króla Strzelców Ekstraklasy plus odbierz 5 PLN za każdą jego bramkę w turze 7 meczy!
Robak? Vassiliev? Cernych? Albo jeden z braci Paixao?

Wytypuj swojego faworyta do tytułu Króla Strzelców w polskiej Ekstraklasie za min.minimum 20 ZŁOTYCH, a za dowolnego uzyskanego gola Twojego faworyta w jakiejś z rund rundy finałowej polskiej ligi piłki nożnej dorzucimy Ci 5 ZŁ premii!

Na domiar tego, pod warunkiem iż właściwie zakreślisz najważniejszego piłkarza podarujemy Ci 2 ZŁ za każdą jego bramkę w całkowitym sezonie!

Jeśli nie masz do tej pory konta w LVBet – to tutaj je zarejestrujesz z promocją!

PRZEPISY:
– Propozycja wyznaczona jest tylko do pełnoletnich obstawiających (18+).
– W quizie zdołają udział brać zarejestrowani typujący, jacy zaryzykują typ na Króla Strzelców E-klasy w sezonie 2016/2017 w okresie od 23.04.2017 12:00 do 28.04.2017 18:00.
– Min. stawka zakładu aby zainkasować udział w akcji promocyjnej to 20 ZŁ.
– Bonus 5 ZŁOTYCH za każdą bramkę wyselekcjonowanego zawodnika będzie uzupełniany do 24 godzin po zakończeniu danej kolejki pojedynków.
– Wyłącznie zdobyte gole pierwszego wybranego zawodnika będą uprawniały do pozyskania bonusu.
– Bonus za jedną bramkę ustrzeloną w całym sezonie pozostanie dodany do 48 godzin po zakończeniu edycji 2016/2017 (2 PLN x liczba goli Króla Strzelców).
– Przypisany dodatek będzie ważny 30 dni.
– Dołożony dodatek podlega 3-krotnemu obróceniu po kursie przynajmniej 1.75.
– Wymagania odnoszące się obrotu spełniają zakłady, rozegrane po kursie przynajmniej 1.75 i zakłady combi, jakich całościowy kurs to 1.75 albo wyższy.
– W wypadku próby wyłudzeń bądź wykroczeń w akcji promocyjnej, LVBET narzuca sobie alternatywę do zamknięcia konta klienta.
– Opublikowane szczegóły posiadają zastosowanie wraz z statutem LV BET. Bukmacher rezerwuje sobie alternatywę do wariacji warunków i okresu trwania akcji promocyjnej w wszelkim czasie, bez podania przyczyny, lecz wdrożone zmiany posiadają skutek zaledwie na czas przyszły.
Motywujemy typujących do systematycznego weryfikowania regulaminu i jego zmian.
– W wypadku dowolnych kwestii, wszystkie wole przedsięwzięte przez LVBET zostaną uznane za rozstrzygające.

Oprócz tego internetowy bukmacher LvBET ma dla Ciebie kapitalną promocję za uruchomienie konta do obstawiania spotkań – 100% za pierwszy depozyt po otwarciu konta.