Bukmacher bez depozytu

Obstawiaj siatkę PlusLigi z legalnym bukmacherem

Firma bukmacherska LV BET Zakłady Bukmacherskie ma w tym momencie pozycję Oficjalnego Partnera PlusLigi i Ligi
Siatkówki Kobiet. Umowa została parafowana do finiszu bieżącego sezonu. To dodatkowa odsłona współpracy LVBET.PL z otoczeniem siatkówki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Skaptowaliśmy dodatkowego kontrahenta, jaki będzie nas wzmacniał i pomagał w obrotnym rozroście PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie niezwykle aktywnie wstępuje na główny plac sponsoringu sportowego i weselimy się, że łączy własną przyszłość z krajową klubową siatkówką. Wymieniony partner niewątpliwie przyda się do tego, byśmy aranżowali najsolidniejsze przedstawienia sportowe w Polsce – zaznacza Artur Popko, szef Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Oceń najświeższe bonusy tego bukmachera (w tym 20 zł za rejestrację!) – bonusy w LVBETu

Warunki umowy – korzyści oraz kapitał

W zakresie umowy logotyp firmy bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w toku meczów siatkarskich pojedynków ligowych. Współdziałanie zamierza tudzież ciąg przedsięwzięć na FB lub Twiterze i na serwisach wirtualnych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Radujemy sie, że możemy przystąpić do kolegium sojuszników Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie zespoły przynależą do ścisłej czołówki europejskiej i od paru lat święcą triumfy w klubowych pucharach. Jesteśmy pewni że ciągłość współpracy z jedną z najmodniejszych dyscyplin
w Polsce przyniesie obopólne dogodności – mówi Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera wirtualnego.

Legalny bukmacher online LVBET.PL to aktywnie rozwijająca się organizacja a na rynku bukmacherskim, bazująca na ciekawych pomysłach i budowana z manią do sportu. Spółka owa angażuje się w rozrost przeróżnych gałęzi wspomagając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a oraz wortal wirtualny ŁączyNasPasja.pl