Bukmacher bez depozytu

Obstawiamy mecz Polska – Kolumbia na MŚ 2018

Jak grać na zakładach pojedynki Polska – Senegal, Polska – Kolumbia a także Polska kontra Japonia? Oceń nasze darmowe przewidywania bukmacherskie plus obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Najbliższe paręnaście dni możemy zrelaksować się od footballu na ekstraklasowym poziomie i zająć się typowaniem spotkań mistrzostwach w Rosji (2018). Polska drużyna narodowa w najbliższych dniach zagra trzy pojedynki na MŚ 2018.

Niżej prezentujemy bezpłatne przewidywania na pojedynki w „naszej” grupie H na mistrzostwach w Rosji. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo łatwo określić pewniaków albowiem swoje spotkania grywają Polska również Kolumbia, które w przekonaniu zawodowców są obstawiane na owe reprezentacje które awansują z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W wstępnych pojedynkach rozegrają mecz jak rozlosowano Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie powinni posiadać żadnych trudności ze strzeleniem paru goli – i tutaj zaryzykowałbym na rezultat co najmniej 3:0). Równocześnie polska załoga rozegra spotkanie z Senegalem – przewidywania na tenże pojedynek to remis jako że polska ekipa nieco powinna się oszczędzać przed istotnym meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na ów pojedynek już dawno temu pozostały sprzedane). Tu typujemy jak bukmacherzy online – X.

W następnej kolejności 28 czerwca 2018 roku odbędą się w polskiej grupie dwa pojedynki. Nasza polska reprezentacja rozegra mecz z Japonią i tutaj warto postawić na rodaków gdyż Japończycy nie są bądź co bądź ciężką reprezentacją i są do przejścia. W kolejnym pojedynku – Senegal w ocenie Nas nie będzie posiadać większych okazji z Kolumbijczykami i przegra przedstawiony mecz, jednakże po ciężkiej rywalizacji.

W dole przewidywania na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 grane w polskiej grupie…

W ten sposób obstawiamy mecze …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – gramy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – gramy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – gramy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – gramy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Samara, Kosmos Ariena