Bukmacher bez depozytu

Obstawianie meczów CS GO czas zacząć

Obstawanie meczów czy to CS GO czy piłkarskich może być odpowiednim sposobem na dodatkowy przychód pod warunkiem że posiadamy wiedzę co obstawiać i jakim sposobem grać. Jest sporo technik na to, jakim sposobem wygrać obstawiając mecze, aby swój domowy budżet podreperować.

Do obstawianie meczów CS:GO polecamy bukmachera LVBET (Bonus do 1000 zł na start).

Bez wątpienia nie ma techniki, która da 100% szanse na wygrane, ponieważ wtedy ktokolwiek by to przeczytał zdołałby wygrywać na typowaniu meczów non stop i prędzej czy później bukmacher założył by mu limit na konto do obstawiania meczów.

Istnieją jednak zasady, w jaki sposób oraz co typować u bukmacherów, żeby nasze szanse były większe.

Na początek info – obstawiając u bukmachera STS.pl czy Fortuna.pl w punktach tracimy 12% – na podatek. Wobec 100 złotowej wygranej, zabrane będzie 12 złotych, o które obniży się nasza wygrana.

 

Co można obstawiać?

Możemy wybrać tryumf gospodarza, czyli „1”, remis, inaczej „X” lub zwycięstwo przyjezdnych, czyli „2”. Przy zastosowaniu tej podstawowej metody zwiększamy prawdopodobieństwo naszej wygranej.

 

Ciekawym sposobem na to, jak wygrywać obstawiając mecze CS GO czy piłkarskie na zakładach bukmacherskich jest tzw. progresja.

Na czym bazuje progresja? Polega ona na tym, że wybieramy jedną ekipę, jaką co mecz z jej udziałem obstawiamy za każdym razem gdy przegramy w kolejnym podwajamy stawkę.

Co typować progresją?
Remis, mnożąc naszą stawkę dwa razy po każdorazowym niepowodzeniu. Obstawiamy konfrontacje wytypowanej przez nas drużyny sportowej lub CS GO, stawiając na zwycięstwo oraz remis. Najczęściej kursy tych zakładów, to 2 zł oraz więcej na zwycięstwo, natomiast 3 złote lub więcej na remis. 1 kupon typujemy na zwycięstwo, dwa kupony na remis.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

 

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich na tak oznaczanego pewniaka?

Jeśli jesteśmy pewni, iż wyłoniona przez nas ekipa zwycięży, ponieważ jest bezsprzecznym faworytem meczu, możemy postawić większą sumę pieniędzy, określając właśnie jak wiele padnie bramek lub jaką różnicą w punktach nasza drużyna wygra.

Na przykład gdy obserwujemy, że wytypowanej ekipie nie udało się to od bardzo dawna (wygrać), że na własnym terenie nie wpadła ani jedna bramka dla gospodarzy, możemy postawić na takiego pewniaka.

 

Wskazówki dla obstawiających mecze da się porównać do rad dla osób, które grają na giełdzie.

Najistotniejszą rzeczą, gdy chcemy rozpocząć przygodę z obstawianiem przez internet i nie zrazić się do tej formy gry, jest baczna obserwacja oraz zaznajomienie się szczegółowo z tym, co proponowane jest w zakładach bukmacherskich online.
W pierwszej części gry zaczynamy od małych kwot – tak aby poznać się z systemem, a kiedy wyrobimy już swoją technikę, stopniowo możemy nasze stawki zwiększać.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jedna odpowied do Obstawianie meczów CS GO czas zacząć

  1. SportFUN napisał(a):

    Mnóstwo informacji jak obstawiać zakłady bukmacherskie znajdziesz na sportplanet.pl – zapraszamy poszukujących wysokich wygranych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *