Bukmacher bez depozytu

Opinia o bukmacherze Fortuna – promocje, kursy i oferta

opinia-o-bukmacherze-fortuna

Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów internetowych na terenie naszego kraju.

Według statystyk ustępuje tylko jednej firmie. Czym zachęcił do siebie Polaków?

Z pewnością skuteczną reklamą oraz działaniem na polskim rynku niemal od początku rozwoju zakładów internetowych. Swego czasu firma była sponsorem cracovii, a i aktualnie często można zauważyć jej reklamy podczas wyjazdowych meczów piłkarskiej reprezentacji.

Bardziej wymagających klientów kusi wysokimi bonusami na początek współpracy (nawet 400 złotych), a także okazjonalnymi ekstra doładowaniami (nawet 800 złotych na zasadach takich samych jak bonus powitalny).

 

PROMOCJA: Bonus 100% do 400PLN!

Czas na więcej szczegółów odnośnie wspominanego wcześniej bonusu dla nowych klientów. 400 złotych to jedna z największych bonifikat na całym rynku, a warunki, które należy spełnić nie są zbyt wygórowane. Swoją drogę po pieniądze należy rozpocząć od założenia konta w serwisie.

Rejestracja w Fortunie to nic nadzwyczajnego.

Tak jak u innych firm, wystarczy wpisać swoje dane kontaktowe, które posłużą do weryfikacji tożsamości przy pierwszej próbie wypłaty pieniędzy.

Najlepsi bukmacherzy online

Zakładanie nowego konta to kwestia maksymalnie 5 minut, po których na podany przez użytkownika adres e-mail przesłana zostanie wiadomość, która będzie miała na celu powitanie w gronie klientów serwisu.

 

Kiedy można wypłacić otrzymany bonus bukmacherski?

Aby móc wypłacić otrzymany bonus gracz jest zobowiązany zagrać przynajmniej czterokrotnie za kwotę pierwszego depozytu, jak i kwotę bonusu. Należy pamiętać, że do obrotu bonusem kwalifikują się wszystkie kupony, których minimalny kurs to 1.70.

Przykład obrotu bonusem:Przykładowo, wpłacając 700 złotych gracz ubiega się o bonus w wysokości 350 PLN. Suma tych kwot to 1050 złotych.

Aby móc wypłacić pieniądze gracz będzie zobowiązany do gry za kwotę 4200 złotych (1050 x 4 = 4200), pamiętając, że minimalny kurs kuponu to 1,7.Na spełnienie warunków obrotu klient ma 90 dni. Należy pamiętać, że na wpisanie kodu po rejestracji ma zaledwie 10 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu.

 

Co oferuje bukmacher Fortuna?

Jeśli chodzi o szerokość oferty zakładów firmy Fortuna to z pewnością klienci mogą czuć pewien niedosyt.

W ofercie oczywiście zawsze znajdują się najważniejsze wydarzenia ze świata we wszystkich dyscyplinach sportu, jednak możliwości obstawiania są znacznie węższe niż w konkurencyjnych serwisach. Firma stopniowo rozszerza wachlarz możliwości dla graczy, jeśli chodzi o zakłady na żywo.

Oferta staje się coraz bogatsza, a wybrane pojedynki można śledzić LIVE nie tylko poprzez relacje tekstowe i lakoniczne opisy najważniejszych wydarzeń, ale także poprzez transmisje wideo. To niewątpliwy atut, pomagający w efektywnym obstawianiu.

 

Jakie opinie znajdziesz o Fortunie …

Zyskuje przy bliższym poznaniu i cierpliwości. Każdy z graczy codziennie ma szansę podczas najważniejszych imprez sportowych, jak np. MŚ w piłce nożnej, każdy użytkownik ma szansę zgarnąć bonus w wysokości nawet 400 PLN na takich samych zasadach, jak bonus początkowy. W ofercie brakuje natomiast konkursów dla najlepszych typerów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Dyskusje wywołują oferty kursowe. Jedni patrzą na bukmachera przede wszystkim przez pryzmat wysokiej marży na zakłady, inni koncentrują się na pozytywach i wysokich kursach na poszczególne, pojedyncze wydarzenia, które pozwalają zniwelować wcześniejsze niedostatki.

Fortunę zdecydowanie bronią wyniki. Czy ofertę przeciętnego bukmachera wybrałoby ponad 1 miliona użytkowników, którzy zawierają dziennie średnio 14 tysięcy zakładów?