Bukmacher bez depozytu

Płatności online Rapid Pay

Innowacyjny system wypłat poświęcony dla obstawiających w LVBET.PL. Uruchomiliśmy w ostatnim czasie usługę Rapid Pay, unikalną natychmiastową procedurę przekazu środków finansowych.

Proponowanym rozwiązaniem wychodzimy vis-a-vis oczekiwaniom obstawiających — jak wiadomo okres, w którym dokonywane są zlecenia należności jest najistotniejszy.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Legalnie działający bukmacher LVBET.PL adresuje wyraźnie przekaz – Rapid Pay — to innymi słowy „przelewy błyskawiczne” – natychmiastowa metoda wypłat świadczona poprzez LVBET. Na skutek autorskiemu rozwiązaniu okres zwyczajnego przekazu w banku już przenigdy nie będzie odliczany w dniach, a wprawdzie w minutach.

Na czym to polega?

Szybko po życzeniu poprzez użytkownika wypłaty funduszy do banku podane jest zlecenie wypłaty – okres w którym od zarządzenia transferu pieniądze znajdą się na rachunku bankowym, wynosi min. 10, a maksymalnie 20 minut w przypadku banków które oferują przekazy dwudziestoczterogodzinne.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeśli bank z jakiego korzysta typujący nie proponuje alternatyw transferu dwudziestoczterogodzinnego – pieniądze trafią na konto wraz z pierwszą sesją przekazów przychodzących do instytucji finansowej.

Ważne! Ponad 20 rozmaitych banków w ofercie Rapid PAY!