Bukmacher bez depozytu

Podatek od zakładów bukmacherskich – można ominąć!

Przedsiębiorstwo Fortuna.pl to najogromniejszy legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy w Kraju, ciągle rozszerza sieć stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. Ich stan to aktualnie 573, a do kresu listopada uruchomionych zostanie przynajmniej kilkanaście pozostałych. Specjalnie dla graczy nowo otwartych PPZ firma przygotowała akcję promocyjną „Fortuna na start”, jaka opierać się będzie na powiększeniu możliwej zwycięstwa użytkownika aż o 14Procent!

Lokalne punkty przyjmowania zakładów to od lat wyjątkowo relewantny segment aktywności Fortuny. Instytucja całkowity okres projektuje otwarcia innych punktów, a suma wszelakich PPZ na finisz 2017 roku może przekroczyć 600.

Pragnąc docenić graczy preferujących standardową formę zawierania zakładów oraz zaskarbić sobie nowe persony do sięgnięcia z oferty Fortuny, bukmacher otwiera opcja powiększenia zwycięstwa na wszelakich ustawionych kuponach.

Fortuna – bez wpłaty i za depozyt: Tutaj znajdziesz spis promocji

– Trwały rozwój sieci Punktów Podejmowania Zakładów to podstawowy składnik metody podjętej poprzez Fortunę. Klienci, dla jakich pierwotnym miejscem zawierania zakładów są punkty naziemne, to dla nas bardzo ważka sekcja, przeto pragniemy, aby przy okazji otwierania nowych punktów Fortuny zdołali oni pozyskać z rozgrywki nadal więcej. Z powodu oryginalnej akcji promocyjnej ich możliwa nagroda powiększy się aż o 14%. Mniemamy, że przedsięwzięcie „Fortuna na start” nakłoni do wizytacji w lokalnych punktach również persony nietypujące do tejże pory w zakładach wzajemnych oraz graczy konkurencji – powiada Konrad Łabudek, boss sprzedaży instytucji Fortuna online zakłady sportowe.

Przez pierwsze 6 tygodni, po założeniu nowego punktu Fortuny, dowolny klient będzie mógł pozyskać kolejny dodatek, dzięki jakiemu pozyska szansę podwyższenia ewentualnej wygranej, o 14%. Dodatek rozróżnia się oraz tym, że przypisywany w ramach akcji „Fortuna na start” obejmie wszystkie kuponiki, niezależnie od modelu zakładu, ilości zakładów na kuponiku czy wysokości sumy na każdym z nich.

Jedyny warunek, który jest zmuszony zrealizować typujący, to zgłosić pracownikowi punktu zamiar wzięcia udziału w akcji promocyjnej przed zawarciem kuponu. Dodatek bezwiednie zwiększający wielkość zwycięstwa to ukłon w stronę graczy, dla jakich nowy punkt znajduje się w w wyższym stopniu wygodnej lokalizacji oraz dla osób typujących w sąsiadujących punktach stacjonarnych należących do np STS.

Promocje w Fortunie – bez wpłaty i za depozyt: Kliknij i zgarnij kod bonusowy

Oferta „Fortuna na start” jest aktywna zarazem dla graczy zarejestrowanych w projekcie Fortuna Klub Plus, jak również dla anonimowych obstawiajacych. Przez całkowity okres trwania akcji klienci mogą zawierać dowolną ilość zakładów ze swoistym dodatkiem, zwiększającym wielkość możliwej wygranej. Oferta nie łączy się z SUPEROFERTĄ i HITEM DNIA.