Bukmacher bez depozytu

Programy partnerskie bukmacherów – wybieramy najlepszy

Jeżeli ktoś z was chciałby zarabiać na zakładach bukmacherskich w trochę inny sposób, bez strat i ryzyka to polecam program partnerski firmy Bet at home.

Wystarczy że masz stronę internetową o tematyce sportowej, bukmacherskiej lub inną, nawet jeżeli nie masz, to możesz szybko założyć np. blog i zacząć zarabiać. Bet at home ma jeden z najlepszych programów partnerskich w branży bukmacherskiej, dlaczego ?

 

Mamy 2 poziomy poleconych, dostajemy odpowiednio 10% 5% od tego co stracą w zakładach nasi poleceni i poleceni poleconych itd.

Wypłata zarobionych pieniędzy bezpośrednio na nasze konto bankowe lub konto gracza, po uzbieraniu się minimalnego progu wypłaty czyli 50 euro.

Tego nie mają w swoich PP inni bukmacherzy – możemy wypłacać pieniądze wielokrotnie w ciągu miesiąca oczywiście jak przekroczymy ponownie próg 50 euro, każda następna wypłata w danym miesiącu jest obciążona opłatą manipulacyjną 5 euro, czyli bez opłat możemy wypłacać raz na miesiąc.

Wszystko w języku polskim, prosty i intuicyjny panel statystyk partnera

ZAREJESTRUJ SIĘ i zarabiaj wraz Betathome … na ich sukcesie. Kliknij w prawym dolnym rogu ikonę : “Zostań naszym partnerem”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *