Bukmacher bez depozytu

Sposoby wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Gra w firmach bukmacherskich w internecie, wiąże się w tym, że trzeba posiadać przynajmniej konto bankowe, aby móc bez problemu wpłacić i wypłacić pieniądze.

Wiele firm bukmacherskich nie wypłaci nam wygranej, jeżeli konto w banku jest zarejestrowane na inną osobę. Żeby wypłacić pieniądze, wystarczy założyć własne konto w jakimkolwiek banku. Jak wpłacić i wypłacić pieniądze u bukmachera internetowego?

Bardzo prosto. Jest do wyboru bardzo wiele możliwości. Niektóre z tych metod  postaramy się przybliżyć.

 

Wpłaty u bukmacherów:

– wpłata kartą kredytową (np. Visa lub Mastercard) – pieniądze na naszym koncie bukmacherskim pojawią się natychmiast, bez dłuższego oczekiwania.  Większość bukmacherów bierze od takiego depozytu kilkuprocentową prowizje (około 2%).

– wpłata na poczcie – idziemy na najbliższą pocztę, wypełniamy druczek danymi bukmachera i swoimi, wpłacamy pieniądze i dostajemy potwierdzenie. Kasa znajdzie się na koncie u bukmachera w przeciągu kilku dni roboczych.

– wpłata przelewem (np. mBank, Inteligo)- wypełniamy odpowiednie dane w sekcji przelewy, wpisujemy kwotę. Pieniądze na koncie pojawią się po około 2-3 dniach od daty wykonania przelewu. Bukmacherzy dla tej opcji wpłaty często ustalają minimum, jakie należy wpłacić.

– transakcje elektroniczne (np. Skrill, NETELLER) – podajemy kilka  potrzebnych danych i pieniądze od razu pojawią się nam na koncie.

– wpłata za pomocą karty Prepaid (np. Ukash) – pieniądze pojawią się od razu na koncie u bukmachera, pobierana jest jednak często prowizja kilku procent.

– transakcje gotówkowe (np. przelewy24) – wypełniamy kilka informacji i czekamy na potwierdzenie wpłaty. Najczęściej trwa to od kilku minut do kilkunastu.Wypłaty:

– karta kredytowa (np. Visa) – u bukmachera podajemy dane swoje i karty. Po zaakceptowaniu wypłaty przez bukmachera czekamy kilka dni na pieniądze.

– przelew bankowy (np. mBank, Inteligo) – podajemy dane konta (m.in. numer, dane właściciela itp.), akceptujemy i czekamy. Czasem pieniążki pojawią się po jednym dniu, czasem po kilku.

– transakcje elektroniczne (np. Skrill, NETELLER) – stosujemy się do zaleceń bukmachera wypełniając ważne informacje, kwota którą wypłacamy zostanie nam dodana w ciągu 24 godzin.

 

Często jest tak, że możemy wypłacić tym sposobem jedynie tyle, ile wpłaciliśmy. Np. wpłacamy 1000 złotych, wypłacamy tyle samo.