Bukmacher bez depozytu

Sposoby wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Gra w firmach bukmacherskich w internecie, wiąże się w tym, że trzeba posiadać przynajmniej konto bankowe, aby móc bez problemu wpłacić i wypłacić pieniądze.

Wiele firm bukmacherskich nie wypłaci nam wygranej, jeżeli konto w banku jest zarejestrowane na inną osobę. Żeby wypłacić pieniądze, wystarczy założyć własne konto w jakimkolwiek banku. Jak wpłacić i wypłacić pieniądze u bukmachera internetowego?

Bardzo prosto. Jest do wyboru bardzo wiele możliwości. Niektóre z tych metod  postaramy się przybliżyć.

 

Wpłaty u bukmacherów:

– wpłata kartą kredytową (np. Visa lub Mastercard) – pieniądze na naszym koncie bukmacherskim pojawią się natychmiast, bez dłuższego oczekiwania.  Większość bukmacherów bierze od takiego depozytu kilkuprocentową prowizje (około 2%).

– wpłata na poczcie – idziemy na najbliższą pocztę, wypełniamy druczek danymi bukmachera i swoimi, wpłacamy pieniądze i dostajemy potwierdzenie. Kasa znajdzie się na koncie u bukmachera w przeciągu kilku dni roboczych.

– wpłata przelewem (np. mBank, Inteligo)- wypełniamy odpowiednie dane w sekcji przelewy, wpisujemy kwotę. Pieniądze na koncie pojawią się po około 2-3 dniach od daty wykonania przelewu. Bukmacherzy dla tej opcji wpłaty często ustalają minimum, jakie należy wpłacić.

– transakcje elektroniczne (np. Skrill, NETELLER) – podajemy kilka  potrzebnych danych i pieniądze od razu pojawią się nam na koncie.

– wpłata za pomocą karty Prepaid (np. Ukash) – pieniądze pojawią się od razu na koncie u bukmachera, pobierana jest jednak często prowizja kilku procent.

– transakcje gotówkowe (np. przelewy24) – wypełniamy kilka informacji i czekamy na potwierdzenie wpłaty. Najczęściej trwa to od kilku minut do kilkunastu.Wypłaty:

– karta kredytowa (np. Visa) – u bukmachera podajemy dane swoje i karty. Po zaakceptowaniu wypłaty przez bukmachera czekamy kilka dni na pieniądze.

– przelew bankowy (np. mBank, Inteligo) – podajemy dane konta (m.in. numer, dane właściciela itp.), akceptujemy i czekamy. Czasem pieniążki pojawią się po jednym dniu, czasem po kilku.

– transakcje elektroniczne (np. Skrill, NETELLER) – stosujemy się do zaleceń bukmachera wypełniając ważne informacje, kwota którą wypłacamy zostanie nam dodana w ciągu 24 godzin.

 

Często jest tak, że możemy wypłacić tym sposobem jedynie tyle, ile wpłaciliśmy. Np. wpłacamy 1000 złotych, wypłacamy tyle samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *