Bukmacher bez depozytu

Startują zawody w typowaniu meczy

Siema,

Tragiczna aura zdoła sparaliżować dowolnego mieszkańca Polski… niepogoda, opady śniegu, treściwe a także nadzwyczaj chłodne dni.
Nic aczkolwiek w samej rzeczy nie uzupełnia humoru, jak bukmacherzy w necie Betclic a także Expekt !
Nie jeden z nas, grający wypatruje środka na zlikwidowanie znużenia w te niebłogie jesienne wieczory, a jeśliby udało się jeszcze przy tym zarobić nieco grosza przed świętami, obstawiający jest wprost przeszczęślwy!

W Betclic grający – by włączyć się w quizie – jest zmuszony zarejestrować się do promocji i w czasie: 18 .11 do 18 .12 budować zakłady na Naszą Ekstraklasę.

Typujący kolekcjonuje punkty, ażeby na finał najlepsza 30-tka otrzymała wspaniałe premie!
Bank wygranych w quizie wynosi 10 000 pln. Zdobywca najlepszego miejsca otrzyma błyskawicznie 3000 pln!

W Expekt grający jest zmuszony się zarejestrować do promocji. Potem musi obstawiać spotkania angielskiej ligi Premier League, Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Ligi lub francuskiej Ligue 1 w czasie 18 listopada do 18 grudnia 2016 roku. Grający kolekcjonuje punkty, które obliczone pozostaną w całkowitym rankingu, a na finisz 20 osób czołowych w spisie dostanie nagrody o całkowitej wartości 10 000 zł !!!

Sprawdź szczegóły quizu w Betclic
Sprawdź szczegóły quizu w Expekt

Wyborne konkursy, spora paleta gratyfikacji plus jeszcze doskonalsza szansa dla POLSKICH obstawiających, gdyż quizy zagwarantowane są jedynie a także wyłącznie dla Każdego z was!
Ba, sezon na kadrę się zatrzymał, a w obecnym czasie mamy w terminarzu szczerze niebotyczną porcję kapitalnych pojedynków w najciekawszych ligach na starym kontynencie. Wykorzystaj ową gratkę i rozgrom rywali w tych turniejach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *