Bukmacher bez depozytu

Systemy gry na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie ściśle związane są z różnymi systemami gry. Wśród nich wyróżnić możemy tzw. progresję, która polega na zwiększaniu stawki w wybranym przez nas zakładzie do momentu uzyskania interesującego nas wyniku, którym jest remis.

Każdy kolejny mecz danej drużyny gracz musi obstawić na remis i jeżeli jego zakład nie będzie trafny podwaja stawkę. W momencie kiedy drużyna zremisuje zostają nam zwrócone koszty zakładów remisowych. Ważnym aspektem jest to, żeby wybrać odpowiednią drużynę i stawki.

Wyróżniamy kilka typów progresji, mianowicie:

I. progresja na stały zysk – każdy etap progresji związany jest z tym samym zyskiem

II. ciąg Fibonacciego – stawki wzrastają tu w wolnym tempie, gra toczy się znacznie dłużej, stosuje się ją wtedy, gdy wybieramy drużyny, które bardzo rzadko remisują

III. progresja klasyczna – polega ona na tym, iż stawiamy na drużynę, która w ostatnim czasie nie remisowała, progresja kończy się w momencie remisu drużyny

IV. progresja stała – polega na tym, iż stawiamy na remis danej drużyny, jeżeli go osiągnie rozpoczynamy remis od stawki początkowej, należy tu wybrać drużyny, które często osiągają wynik remisu5. progresja trójkowa – związana jest z dwoma remisami danej drużyny pod rząd, bądź tez trzech remisów pod rząd od czasu poprzedniego zremisowanego zakładu.

Ważne jest, aby w tej metodzie wybrać drużynę, która w ostatnich zakładach często remisowała, jeżeli trzy kolejne mecze nie zostaną zremisowane należy przerwać progresję i rozpocząć ja wtedy gdy drużyna osiągnie remis.

Warto samemu zadecydować jaki styl grania nam najbardziej odpowiada i jest dla nas najkorzystniejszy, tak abyśmy uzyskali jak najwyższy zysk na zakładach bukmacherskich obstawiając mecze.