Bukmacher bez depozytu

Systemy gry na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie ściśle związane są z różnymi systemami gry. Wśród nich wyróżnić możemy tzw. progresję, która polega na zwiększaniu stawki w wybranym przez nas zakładzie do momentu uzyskania interesującego nas wyniku, którym jest remis.

Każdy kolejny mecz danej drużyny gracz musi obstawić na remis i jeżeli jego zakład nie będzie trafny podwaja stawkę. W momencie kiedy drużyna zremisuje zostają nam zwrócone koszty zakładów remisowych. Ważnym aspektem jest to, żeby wybrać odpowiednią drużynę i stawki.

Wyróżniamy kilka typów progresji, mianowicie:

I. progresja na stały zysk – każdy etap progresji związany jest z tym samym zyskiem

II. ciąg Fibonacciego – stawki wzrastają tu w wolnym tempie, gra toczy się znacznie dłużej, stosuje się ją wtedy, gdy wybieramy drużyny, które bardzo rzadko remisują

III. progresja klasyczna – polega ona na tym, iż stawiamy na drużynę, która w ostatnim czasie nie remisowała, progresja kończy się w momencie remisu drużyny

IV. progresja stała – polega na tym, iż stawiamy na remis danej drużyny, jeżeli go osiągnie rozpoczynamy remis od stawki początkowej, należy tu wybrać drużyny, które często osiągają wynik remisu5. progresja trójkowa – związana jest z dwoma remisami danej drużyny pod rząd, bądź tez trzech remisów pod rząd od czasu poprzedniego zremisowanego zakładu.

Ważne jest, aby w tej metodzie wybrać drużynę, która w ostatnich zakładach często remisowała, jeżeli trzy kolejne mecze nie zostaną zremisowane należy przerwać progresję i rozpocząć ja wtedy gdy drużyna osiągnie remis.

Warto samemu zadecydować jaki styl grania nam najbardziej odpowiada i jest dla nas najkorzystniejszy, tak abyśmy uzyskali jak najwyższy zysk na zakładach bukmacherskich obstawiając mecze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *