Bukmacher bez depozytu

Typowanie tenisa podczas US OPEN

Już teraz to jest. 29.08.2016 rusza ostatni w owym roku konkurs wielkoszlemowy w tenisie – US Open ! W Betclic oraz Expekt utworzyliśmy z owej sposobności dwie ekstra bonusy!

W Betclic do 11 września wkładaj typy na turniej US Open, dowolny z minimalnym kursem 1.20 i maksymalną stawką 80 pln no i nagromadzaj punkty do utworzonego rankingu. Za nawet 1 Euro ustawione w naszym konkursie, uzyskasz 1 punkt.

Za typy sklecone na stronce mobilnie, uzyskasz podwójne punkty. Pula wygranych zatem to aż 4000 pln, a w tym 1000 pln za wygraną!

W Expekt analogicznie obstawiaj tenisa w US Open z minimalnym kursem 1.20 i maksymalną stawką 80 pln, za każde wydane 1 Euro uzyskasz 1 punkt, a zakreślone z komórki to 2 punkty. Zbieraj punkty, wspinaj się na górę spisu oraz pozyskaj pewien z bonusów wartych sumarycznie 4000 zł!

Oceń szczegóły oferty w portalach: Expekt i Betclic.

Ogrom wielbicieli tenisa z niecierpliwością wyczekiwało na start US Open – jednego z najlepszych przedsięwzięć w tym roku, a w związku z tym ostatniego już w tym roku turnieju wielkoszlemowego. W toku zmagań na US Open zdołamy spoglądać na najlepszą kumulację sław tenisa w jednym miejscu, jest to przeto sposobność dla klientów bukmacherów na wzięcie świetnych gratyfikacji – wykorzystaj efektywnie ów czas i zwiększ swoją szansę na ciekawą nagrodę!

Kto może wygrać US OPEN ? Wypróbuj darmowe typy tenisa:
Mężczyźni – Djokovic, Novak
Panie – Halep, Simona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *