Bukmacher bez depozytu

Typy na finał mistrzostw świata w piłce nożnej

Zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek trwających mistrzostw świata wielu komentatorów mówiło że być może Chorwacja zostanie triumfatorem tego turnieju.

Wymiana setek tysięcy podań w środku pola, czyli słynna tiki taka ma na świecie tyle samo zwolenników, jak przeciwników. Kibice piłkarscy, dla których istotą piłki jest walka, szybkość, moc i pojedynki powietrzne uważają, że styl gry Chorwacji jest równie nudny, jak dawne włoskie catenaccio.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Wielu ekspertów pytanych, czy Chorwacja wygra MŚ odpowiadało, że epoka tiki taka powoli się kończy zarówno w piłce klubowej, jak również reprezentacyjnej. Trener reprezentacji Anglii znalazł bardzo skuteczną receptę na hiszpańskie rozgrywanie piłki, które nawiązywało do starej maksymy Kazimierza Górskiego. Znany trener zwykł mawiać, że przeciwnik niczym nas nie zaskoczy, jeśli odbierzmy mu piłkę.

Chorwacja czy Francja

Anglicy byli o krok od wyeliminowania faworyzowanych Chorwatów. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, na kogo stawiać w finale Chorwacja – Francja. W meczu o taką stawkę jak wygrana Mundialu możliwy jest każdy wynik.

Francuzi, którzy w piłce reprezentacyjnej są od kilku lat upokarzani mają bardzo dużą ochotę pokazać, że niesłusznie uważa się ich za średnią ekipę. Takim zapewnieniom przeczy rezultat osiągnięty w ostatnim spotkaniu grupowym. Ambitni rywale Francuzów w ostatnim meczu w grupie, którzy grali jedynie o honor nie mając żadnych szans na awans sprawili wszystkim niespodziankę i pokonali Francuzów. Kibice różnie sobie to tłumaczą. Na pewno Les Blues są w formie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Wystarczy poczekać chwilę i wszystko się wyjaśni. Jedna z drużyn typowanych od początku do zwycięstwa w całym turnieju będzie musiała udać się do domu ze srebrnym medalem. Legalni Bukmacherzy w Polsce zdecydowanie stawiają na Chorwację. 10 złotych postawione na tą drużynę przyniesie jedynie 19,90 zł. Te same pieniądze postawione na trójkolorowych dadzą 28 złotych wygranej.

Wielu kibiców zastanawia się, jak obstawiać mecze podczas Mistrzostw. Najwygodniejsze będzie robienie zakładów piłkarskich dostępnych w Internecie. W prosty sposób można postawić na wybrany wynik bez konieczności wychodzenia z domu.

Nasz typ na mecz Chorwacja czy Francja to Francja!

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl