Bukmacher bez depozytu

Typy na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej U21

Do 1/2 finału awansują zwycięzcy grup także najatrakcyjniejsza drużyna z innych miejsc. 2 lata temuż ME padły łupem Szwedów, którzy w projekcie wygrali po karnych Portugalczyków. Niektórzy z nich natomiast przegraną w młodzieżowych ME osłodzili sobie wygraniem dorosłego EURO w ubiegłym roku we Francji. Powinno się śledzić turniej, gdyż zobaczymy mnóstwo innych gwiazd. Hiszpanie przywożą Saula Nigueza, Marco Asensio czy Denisa Suareza. Niemcy mają Maxa Meyera, Anglików najprawdopodobniej poprowadzi Rushford.

Składów oficjalnych dalej nie ma tylko z biegiem czasu selekcjonerzy będą ujawniać karty.

Mistrzostwa rutynowo nie są grane na najszerszych stadionach kraju gospodarza.

Nowy bukmacher! Specjalna promocja na ME U21 + do 1000zł!!!

Indywidualna opinia tycząca się ME U21:

Wiadomo na papierze Hiszpania wygląda bardzo, jednak w eliminacjach nie radzili sobie najlepiej. Parę meczów im nie wyszło. Ale skład z Asensio, Bellerinem, Saulem, Williamsem itp robi wielkie wrażenie. I co do faworytów to ja jestem kolejnego, niewątpliwie są nim Włosi. A dlaczego ?

me 2017 u21 grupy

Bo młodzi Włosi dotrą do Znajomy w wyjątkowo mocnym zestawieniu.
Na wszelkiej pozycji kozacy, jacy są za sobą wiele meczów w Serie A.
Wystarczy zobaczyć przypuszczalny pierwszy skład:

Conti
Caldara
Rugani
Barrecca
Benassi
Gagliardini
Bernardeschi
Pellegrini
Chiesa

Nie masz konta w FORTUNIE? Za samą rejestrację dają 10zł Plus 400zł za wpłatę!

A ale to zarówno tak ważny wybór był ze środkiem boiska, gdzie jeszcze młody Locatelli z Milanu sprawia wrażenie czy doskonały już Cataldi w Lazio i Genoi. Ale ten skład pisze na mnie duże wrażenie i biorę, że Włosi pokażą kawał dobrej piłki na najszybszym turnieju.

Co do Polaków, to według mnie balonik jest napompowany zbyt dużo. Szału się nie spodziewam. Oglądałem pojedynek z Włochami towarzyski, widziałem ten przeciwko Niemcom, generalnie to grupa z tych meczów to słbywystęp Polaków.

Jak są nazwiska, kiedy w swym kraju charakteryzuje się ich odpowiednio, ale jednakże jednak nie więc czym kieruje właśnie Hiszpania, Włosi czy Portugalia, także są przecież jeszcze Niemcy. Owszem trzymam kciuki by Nasi wyszli z linie, to uznam teraz za sukces.

Konkurenci w Prywatnej grupie nigdy nie łatwi. Teoretycznie wszyscy już skreślili Szwecję i Słowację. Ale Szwedzi mimo iż w kadrze nie mają całych nazwisk, to wprawdzie tworzą kolektyw.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu – 20zł za rejestrację !

Powinno stanowić ciekawie na owych Mistrzostwach Europu U21.

Typy na Mistrzostwa Europy U21 2017 roku:

Włosi: 50% okazji na wygraną
Hiszpania: 30% szans na wygraną
Portugalii 10% szans na zwycięstwo
Inny zespół: 10%