Bukmacher bez depozytu

Ustawa hazardowa w Polsce a limity bukmacherów

Teraz trochę o limitach u legalnych bukmacherów oferujących zakłady piłkarskie w Kraju. Należałoby posiadać wiedzę jak wygląda kazus z limitami w czasie typowania meczów w necie. Oto kilka ciekawych wiadomości …

Obowiązująca od 2017 roku aktualizacja ustawy o grach hazardowych dołożyła na organizatorów zakładów wzajemnych zastęp nowych zadań. Jednym z nich jest żądanie wdrożenia tzw. statutu odpowiedzialnej gry. Na przykład Fortuna jako początkowy ustawowo działający w Kraju bukmacher wcielił w życie nader niebagatelne zapisy ustawy w aspekcie stosowania wspomnianego statutu.

TOP 3 bonusów na start: Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na fortuna.pl
Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na etoto.pl
Zgarnij 1000zł w bonusach na start - więcej na lvbet.pl

Limity stawek u bukmacherów

W ocenie ustawodawcy zadaniem statutu rzetelnej gry jest ubezpieczenie typerów zakładów przed negatywnymi owocami hazardu. Przez to na stronach internetowych bukmacherów znalazły się wiadomości o niebezpieczeństwie związanym z hazardem, zakazie gry dla osób do 18 roku życia oraz nazwy instytucji świadczących pomoc jednostkom z kłopotami hazardowymi wespół z linkami do ich stron w internecie.

Artykuł 15i „Ustawy o transformacji ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw” wyznaczył również realizatorom zakładów bukmacherskich nader ścisłe żądania dotyczącego tegoż, w jaki modus przestrzegane winny być paragrafy odnoszące się rzetelnej gry. To nie wyłącznie właściwe metody weryfikacji obstawiającego, lecz także np. umożliwienie graczom zakładów lustracji swojej aktywności na stronie wirtualnej buka.

Realizując wpisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona wcześniej Fortuna stworzyła statut rzetelnej gry, jaki 20 listopada zeszłego roku został zaaprobowany przez Ministerstwo Finansów.

Tu zarejestrujesz się z bonusem od Fortuny (120zł na darmowy zakład + 400zł za wpłatę)

W następnym kroku tytułem przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spośród legalnie działających w Kraju bukmacherów, umożliwił swoim graczom wskazanie limitów bukmacherskich czasu oraz sum przeznaczanych na zakłady u bukmachera. Typer może zaaprobować limit u bukmachera zdefiniowany jako „graj bez ryzyka” względnie ustawić własny, odpowiadający jednostkowym potrzebom.

Postępowanie w granicach obowiązującego w Kraju prawa to dla któregokolwiek bukmachera w necie z licencją główny cel. Dokładają oni wszystkich starań, aby wdrażane przez nich transformacje realizowały warunki ustawy hazardowej, a równolegle nie gmatwały graczom obstawiania. Wskazanie progów na rozgrywkę zajmuje przykładowo na www.fortuna.pl nie wiele więcej aniżeli paręnaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, CEO Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Tryb definiowania limitów u bukmacherów została uwzględniona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Użytkownicy mający już swoje konto w serwisie dla zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu zrealizować rejestrację u buka online, a później wejść w grupę „Limity gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta gracza.

TOP 3 bonusów na start: Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na fortuna.pl
Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na etoto.pl
Zgarnij 1000zł w bonusach na start - więcej na lvbet.pl

Dlatego powinno się skonfigurować limity na zakładach u bukmacherów już teraz tak aby … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Wykonane we współpracy z Sportplanet.pl