Bukmacher bez depozytu

Wirtualne portfele walutowe – poznaj opinie o Neteller

Neteller jest to kolejna występująca w Internecie firma obsługująca płatności on-line. Istnieje ona od 1991 roku i zdążyła już zgromadzić sporą rzeszę użytkowników. Aby umieć obsługiwać się w tym systemie płatności, należy znać choć trochę język angielski, ponieważ Neteller nie ma strony w języku polskim. Podobnie jak Moneybookers, Neteller jest bardzo przydatny w aspekcie częstych wpłat i wypłat do bukmachera, pokerroomu, czy kasyna.

Szybkość transakcji jest w miarę satysfakcjonująca, a trwa od kilku godzin do 2-3 dni roboczych.

 

Aby zarejestrować się w tym banku internetowym, należy wejść na www.neteller.com. Następnie klikamy w prawym dolnym rogu „Sign In”.
Po wypełnieniu formularza klikamy na ramkę „Sign In.”, znajdującą się na samym dole. Później należy zweryfikować swoje konto.

Do tego potrzeba przefaksowania ksera karty kredytowej i paszportu. Można (ale niekoniecznie) podać nr telefonu. Numer ten byłby potrzebny tylko wtedy, jeśli faks nie nada się do odczytu. Owy faks należy wysłać na numer 0-01-403-277-62520-01-403-277-6252 , wpisując w nagłówku ATTN: COLIN FRANCIS, CUSTOMER SERVICE.

Następnie należy poczekać do 7 dni na weryfikację konta.

 

Najwygodniej wpłacać pieniądze do Netellera poprzez przelew bankowy lub wpłacając z konta kolegi/koleżanki. Istnieje opcja wpłaty kartą kredytową, ale wiąże się ona z ciągłymi prowizjami i opłatami. W Netellerze do wyboru mamy następujące waluty: Dolar Kanadyjski, Dolar Amerykański, Funt Brytyjski, Euro.

 

Pieniądze z Neteller możemy wypłacać z powrotem na kartę kredytową lub poprzez czek. Dzięki Neteller możliwe jest przesyłanie pieniędzy nie tylko do bukmachera czy pokerroomu. Można także przesyłać pieniądze rodzinie, znajomym i innym osobom, które także posiadają konto w Neteller. Koszty transakcji pokrywa odbiorca. Najczęściej prowizja wynosi niespełna 2% od kwoty przelewu. WAŻNE: Suma transferu pieniędzy musi się mieścić w kwotach $15 – $ 5000.