Bukmacher bez depozytu

Wirtualne sporty – obstawiaj z Nami

Kochany graczu, bukmacher online Bet at home dokłada non stop wszelkich starań, tak aby co jakiś czas zawiadamiać Cię o swoich najciekawszych współczesnych produktach, w związku z tym dzisiaj chcielibyśmy przedstawić naszą propozycję zakładów wirtualnych.

Aktualnie proponujemy trzy przeróżne wirtualne rozgrywki.
Po okazałym sukcesie Virtual Football League, aktualnie w naszej propozycji znajduje się także Virtual Tennis Open i dodatkowo Virtual Dog Racing.

Codziennie, 24 h na dobę, a to w tej chwili zalążek. Naszym dłuższą metę celem jest stałe poszerzanie propozycji i dodatkowo badanie nowych zajmujących dziedzin sportu.

Niżej charakteryzujemy ciekawe komentarze dotyczące poszczególnych produktów.

Virtual Football League
To internetowa symulacja turnieju z 16 drużynami, jaka funkcjonuje na generatorze losowym. Każde z 8 meczy danej kolejki inauguruje się w tym samym momencie. Każda seria trwa 4,5 minuty, a całkowity sezon tworzy się z 30 kolejek.
W tego rodzaju sposób w toku 140 minut z pauzami na zakłady, przeżyjesz atmosferę i emocje pełnego sezonu!

Virtual Tennis Open
To wirtualna zabawa tenisowa z dwoma równolegle odbywającymi się konkursami (trawa i dodatkowo sztuczna nawierzchnia), które bazują również jak VFL na generatorze losowym.
W każdym konkursie rozgrywa swoje spotkania 16 zawodników. Wszystkie zdarzenia odbywają się w idealnym trybie Best of 3. Każdy mecz trwa 3,5 minuty.
Od 1/8 finału pojedynki prowadzone są w układzie pucharowym.

Virtual Dog Racing
Ta zabawa to internetowa symulacja wyścigów czworonogów w 3D. Liczne ponadplanowe perspektywy obstawiania i dodatkowo start jeden po drugim na dwóch torach wyścigowych, umożliwiają naszym graczom duże emocje.

Zakłady u buka Bet at home mogą być zawierane przez pełną dobę. VDR oferuje bombowe wrażenia wyścigów z grafiką 3D w dużej rozdzielczości i dodatkowo z najnowszą technologią Motion-Capture.

Sport dla każdego!
W tej części wirtualnego sportu nie mamy pauzy od gry – zupełna przyjemność z typowania 24/7.
Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować Tobie atrakcyjne kursy bez względu od sezonu.

Mnóstwo wiadomości znajdziesz na portalu bukmachera Bet at home.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *