Bukmacher bez depozytu

Zakłady bukmacherskie na Ligę Narodów

Jeśli kochamy obstawiać mecze przez www u bukmacherów wirtualnych to powinniśmy się przygotować na następne sposobności typowania na legalnie funkcjonujących zakładach bukmacherskich!
Otóż rozpoczyna się niedługo futbolowa Liga Narodów UEFA. Podzielona na grupy w której współzawodniczyć będą drużyny narodowe.

Krajowa załoga ma znaczne szanse na rozgrywkę w najfajniejszej dywizji, a to z powodu znakomitym występom na kontynentalnych boiskach.

Liga narodów – od początku

O rozkładzie ekip pomiędzy 4 dywizje będzie decydował ranking UEFA reprezentacji (z 15 listopada 2017), którego teraźniejsze notowanie idzie zweryfikować na stronce www UEFA.

Zespoły zostaną podzielone na 4 dywizje – A (12 ekip), B (12 ekip), C (15 ekip) i D (16 ekip) w kolejności spisie.
W każdej z dywizji mecze będą toczyć się w czterech grupach (3 bądź czterodrużynowych), a zdobywcy sekcji w dywizji A awansują do Final Four, którego wygrywający zostanie zwycięzcą całkowitej Ligi Narodów.

Zdobywcy sekcji w dywizjach B, C i D przejdą do wyższej dywizji, a najsłabsze zespoły sekcji w dywizjach A, B i C spadną do słabszej grupy. Cztery kluby (po pewnym z każdej dywizji) posiadają zastrzeżony udział w finałach ME 2020 – dodatkowe mecze będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po 4 zespoły z każdej dywizji).

Nie posiadasz konta w forBET? Z niniejszego linku otrzymasz do 600 zł za otwarcie konta

Pojedynki grupowe Ligi Narodów grane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa mecze we wrześniu, październiku i listopadzie), a Final Four (półfinały i finał) – w czerwcu 2019 r. Klasyfikacja ekip na finał Ligi Narodów będzie rozstrzygająca przy rozdziale na koszyki w eliminacjach ME 2020 r.

Żeby zagwarantować sobie uczestnictwo w dywizji A, nasza drużyna powinna utrzymać pozycję w czołowej 12 w czasie zakończenia kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji.

Do zestawienia kadr UEFA liczą się zarówno punkty jak i uzyskane i przepuszczone bramki, chociaż w poniższym obliczeniu pomijamy pkt za bramki, albowiem posiadają one śladowe znaczenie (1 pkt. jest wspólny różnicy aż 20 bramek!). Zakładamy także, że nasza reprezentacja nie zagra w barażach o awans do MŚ.

Promocja miesiąca! Totolotek rozdaje po 20 PLN za rejestrację (bez wpłaty)!

Dorobek Naszej drużyny na kres kwalifikacji będzie w przybliżeniu 29 262 + po 400 pkt. za każdy uzyskany pkt (+ śladowe pkt za pozyskane i tracone bramki). A wskutek tego, jeżeli Polska wygra we dowolnych meczach do końca kwalifikacji różnicą jednej strzelonej bramki, będzie miała dorobek około 34 142 i śladowe szanse nawet na awans o jedną pozycję w zestawieniu.

Polska reprezentacja w Lidze Narodów UEFA

Naczelnym przeciwnikiem jest w tym etapie dla naszej kadry Holandia.
W przypadku udziału owej reprezentacji w barażach i zwyciężenia wszystkich meczy różnicą jednej strzelonej bramki dorobek Holendrów będzie około 31 902. Polska w przypadku zyskania siedmiu punktów (dwa jednobramkowe zwycięstwa, remis i jednobramkowa porażka) będzie posiadać dorobek z grubsza 32 082.

Akademicko należy się więc spodziewać się z tym, że w przypadku wielkich zwycięstw Holendrów czy wysokiej klęski rodaków, Holandia nas prześcignie pomimo pozyskania poprzez naszą drużynę 7 pkt., jednakże musiałaby dodatkowo odrobić kolejne 9 bramek straty.
Zarazem wiadomo także, że 7 pkt. uzyskanych poprzez krajową reprezentację zapewnia nam bezpośredni awans na mundial, więc w owym przypadku Polska nie pogorszy swojego dorobku w rozgrywkach barażowych.

Nie posiadasz konta w forBET? Z niniejszego linku otrzymasz do 600 zł za otwarcie konta

Należy także podkreślić że w sytuacji, kiedy poszczególni rywale będą marnować pkt w meczach kwalifikacyjnych albo stanie się klarowne że nie rozegrają meczy w barażach, „biało-czerwonym” do zagwarantowania sobie dywizji A Ligi Narodów starczy mniej okazały dorobek punktowy.

Wszelcy bukmacherzy z tej listy http://klubgraczy.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce-lista/ bukmacherzy w Polsce szykują bądź już stworzyli na te spotkania w Lidze Narodów zakłady sportowe jakie da się jak najbardziej obstawiać.
Powinno się weryfikować ową kompilację bukmacherów on-line a także propozycje kursowe na napomknięte spotkania jakie Nas czekają.